Nasza Kadra

Ewa Czajka

dyrektor, terapeuta, nauczyciel

Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego
i nauczania wczesnszkolnego oraz terapeutą pedagogicznym. Posiadam elitarny certyfikat Specjalisty Symultaniczno- Sekwencyjnej Nauki Czytania. Na co dzień pracuję wybranymi technikami z zakresu Metody Krakowskiej, diagnozuję testami KORP, KOSF, KOGS i KOZE. Jestem instruktorką masażu Shantala i terapeutą Metody Warnkego. Prowadzę zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

i wyrównawcze, koordynuję pracę zespołu realizującego pomoc psychologiczno - pedagogiczną i wczesne wspomaganie rozwoju. Praca z dziećmi i przebywanie wśród nich są dla mnie źródłem radości, satysfakcji

i nieustannego rozwoju. Cenię sobie szczerość, otwartość

i czystość jaką niesie dziecięca natura. Prywatnie uwielbiam spacery i rozmowy z moją rodziną, wspólne granie w planszówki i czytanie na kanapie oraz weekendowe wyprawy.

Agnieszka Czyż

psycholog, asystent dziecka z autyzmem

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie SWPS. Swoje dośwadczenie zdobyłam na stażach psychologicznych oraz jako psycholog w Ośrodku Interwencji Kryzysowej. Miałam okazję pracować zarówno z dziećmi jak i z osobami dorosłymi.

Praca z dziećmi jest dla mnie ogromną przyjemnością, dostarcza mi wiele wyzwań, inspiracji i energii do działnia, jednocześnie ucząc odpowiedzialności i cierpliwości.

Wiek przedzkolny jest nie tylko czasem beztroski i zabawy ale też czasem ciężkiej pracy, podczas której dziecko ponaje świat i rozwija się, dlatego niezwykle istotne jest dla mnie by towarzyszyć dziecku w jego indywidualnym rozwoju, zapewniając mu poczucie bezpieczeństwa oraz jak najwięcej możliwości do wyboru.

Czas wolny lubię poświęcać na rozmawy z najbliższymi, granie w gry planszowe, jazdę na rowerze czy na relaks przy muzyce.

Agata Zawadzka

psycholog, asystent dziecka z niepełnosprawnością
Aktualnie kończę studia na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu na specjalizacji psychologia dziecka. Uwielbiam u dzieci ich autentyczność, bezpośredniość i ciekawość świata. Praca z nimi daje mi dużo radości i satysfakcji. Oprócz psychologii dziecka interesuje mnie również psychologia pozytywna oraz praca z ciałem. To w tym kierunku planuję swój przyszły rozwój. Wolny czas lubię spędzać aktywnie, a w szczególności poświęcając go swojej pasji jaką jest taniec. 

Izabela Kotus - Hildebrandt

specjalista, nauczyciel, specjalista

,,Terapii Ręki", instruktor RRWS

Uwielbiam pracę z dziećmi, każdy kontakt z nimi jest dla mnie ogromną radością. Nie ma szczerszych i wrażliwszych istot na tym świecie. Wykształcenie, które posiadam daje mi wiedzę i świadomość tego, jak ważny w życiu jest okres przedszkolny.

Zawsze staram się stwarzać ciepłą oraz przyjazną atmosferę, dzięki czemu dzieci chętniej uczą się. Pragnę, aby czas spędzony w naszym przedszkolu był dla każdego dziecka wspaniałym przeżyciem, pełnym nowych doświadczeń, zdobywania wiedzy, rozwijania zdolności i umiejętności, zaszczepiania ciekawości świata i ludzi. Prywatnie, moje hobby to jazda na rowerze w terenie, indoor cycling.

Karolina Lewandowska

terapeuta zajęciowy, specjalista WWRD
Jestem absolwentką studiów na kierunku Terapia zajęciowa i studentką ostatnich lat Pedagogiki, specjalność Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka. Dzięki temu z łatwością potrafię połączyć wiedzę terapeutyczną z wiadomościami na temat potrzeb i rozwoju dzieci. Praca z nimi daje mi wiele radości, ale również jest pouczająca. Dzięki dzieciom można spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy, która niezmiennie inspiruje mnie do dalszej pracy i rozwoju. Prywatnie uwielbiam jazdę konną, od wielu lat jestem tancerką i uczę tańca, dlatego cenię sobie ciężką pracę i cieszę się z każdego, nawet najmniejszego sukcesu.

Ewa Stachowiak

nauczyciel
Praca z najmłodszymi dziećmi dostarcza mi wiele radości i satysfakcji.

Dla mnie liczy się przede wszystkim dobro dziecka. Pragnę aby dzieci czuły się przy mnie bezpieczne i wiedziały, że mogą liczyć na moje wsparcie i pomoc, dlatego dbam o stworzenie przyjaznej atmosfery. Jestem osobą młodą, ale odpowiedzialną i w moją pracę wkładam całe swoje serce. Prywatnie interesuje się literaturą, muzyką, uwielbiam piec ciasta i układać puzzle.

Karolina Dzierzkowska

nauczyciel, bajkoterapeuta, arteterapeuta
Jestem absolwentką Collegium Da Vinci (dawniej WSNHiD). Uwielbiam pracę z dziećmi, od których czerpię radość, pogodę ducha i codzienny optymizm. Chcę być dla nich drogowskazem na drodze ku naturalnej ciekawości świata. Stąd też w swojej pracy robię wszystko, żeby proces nauczania dzieci (poznawanie świata) odbywał się w miłej i przyjaznej atmosferze. W wolnym czasie słucham muzyki, czytam książki i piekę.

Agnieszka Borowiak

pomoc nauczyciela
Od kiedy sięgam pamięcią bardzo lubiłam przebywać z dziecmi i opiekować się nimi . Jestem osobą ciepłą, otwartą, troskliwą co sprawia, że dobrze odnajduję się w pracy z dziećmi. Ich uśmiech i radość jest dla mnie inspiracją i motywacją do działania. Wolne popołudnia chętnie spędzam w towarzystwie ciekawej książki. Uwielbiam gotować i piec pyszne ciasta.