Nasza Kadra

Ewa Czajka

właściciel, terapeuta pedagogiczny, nauczyciel

Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego
i nauczania wczesnszkolnego oraz terapeutą pedagogicznym. Posiadam elitarny certyfikat Specjalisty Symultaniczno- Sekwencyjnej Nauki Czytania. Na co dzień pracuję wybranymi technikami z zakresu Metody Krakowskiej, diagnozuję testami KORP, KOSF, KOGS i KOZE. Jestem instruktorką masażu Shantala i terapeutą Metody Warnkego. Prowadzę zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

i wyrównawcze, koordynuję pracę zespołu realizującego pomoc psychologiczno - pedagogiczną i wczesne wspomaganie rozwoju. Praca z dziećmi i przebywanie wśród nich są dla mnie źródłem radości, satysfakcji

i nieustannego rozwoju. Cenię sobie szczerość, otwartość

i czystość jaką niesie dziecięca natura. Prywatnie uwielbiam spacery i rozmowy z moją rodziną, wspólne granie w planszówki i czytanie na kanapie oraz weekendowe wyprawy.

Izabela Hildebrandt- Kotus

dyrektor

specjalista, nauczyciel, specjalista

,,Terapii Ręki", instruktor RRWS

Uwielbiam pracę z dziećmi, każdy kontakt z nimi jest dla mnie ogromną radością. Nie ma szczerszych i wrażliwszych istot na tym świecie. Wykształcenie, które posiadam daje mi wiedzę i świadomość tego, jak ważny w życiu jest okres przedszkolny.

Zawsze staram się stwarzać ciepłą oraz przyjazną atmosferę, dzięki czemu dzieci chętniej uczą się. Pragnę, aby czas spędzony w naszym przedszkolu był dla każdego dziecka wspaniałym przeżyciem, pełnym nowych doświadczeń, zdobywania wiedzy, rozwijania zdolności i umiejętności, zaszczepiania ciekawości świata i ludzi. Prywatnie, moje hobby to jazda na rowerze w terenie, indoor cycling.

Ewa Stachowiak

nauczyciel
Praca z najmłodszymi dziećmi dostarcza mi wiele radości i satysfakcji.

Dla mnie liczy się przede wszystkim dobro dziecka. Pragnę aby dzieci czuły się przy mnie bezpieczne i wiedziały, że mogą liczyć na moje wsparcie i pomoc, dlatego dbam o stworzenie przyjaznej atmosfery. Jestem osobą młodą, ale odpowiedzialną i w moją pracę wkładam całe swoje serce. Prywatnie interesuje się literaturą, muzyką, uwielbiam piec ciasta i układać puzzle.

 Justyna Schmidt,  Milena Kozłowska, Wiktoria Pełechaty, Ewa Andrzejewska, Oliwia Rosa

psycholog/asystent dziecka z autyzmem

Alicja Kuklinowska

fizjoterapeuta, asystent dziecka z niepełnosprawnością

Klaudia Michalska