Nasza Kadra

Ewa Czajka

dyrektor, terapeuta, nauczyciel

Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego
i nauczania wczesnszkolnego oraz terapeutą pedagogicznym. Posiadam elitarny certyfikat Specjalisty Symultaniczno- Sekwencyjnej Nauki Czytania. Na co dzień pracuję wybranymi technikami z zakresu Metody Krakowskiej, diagnozuję testami KORP, KOSF, KOGS i KOZE. Jestem instruktorką masażu Shantala i terapeutą Metody Warnkego. Prowadzę zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

i wyrównawcze, koordynuję pracę zespołu realizującego pomoc psychologiczno - pedagogiczną i wczesne wspomaganie rozwoju. Praca z dziećmi i przebywanie wśród nich są dla mnie źródłem radości, satysfakcji

i nieustannego rozwoju. Cenię sobie szczerość, otwartość

i czystość jaką niesie dziecięca natura. Prywatnie uwielbiam spacery i rozmowy z moją rodziną, wspólne granie w planszówki i czytanie na kanapie oraz weekendowe wyprawy.

Weronika Drabent

psycholog, asystent dziecka z autyzmem
Ukonczyłam psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując oraz angażując się w wolontariaty zarówno z dziećmi, jak i z dorosłymi z zaburzeniami psychicznymi. Interesuję się neuropsychologią, psychologią kliniczną oraz psychoterapią dzieci i młodzieży.

Emilia Nawrot

psycholog, asystent dziecka z niepełnosprawnością, trener TUS
Specjalizuje się w psychologii dziecięcej oraz prowadzeniu Treningu Umiejętności Społecznych. Moim głównym obszarem zainteresowania jest diagnoza i terapia zaburzeń rozwojowych, psychologia rozwoju oraz neuropsychologia. Pracuję z dziećmi ze spektrum zaburzeń autystycznych, dziećmi z Zespołem Downa, z afazją, apraksją, niedostosowaniem społecznym, nieśmiałością czy mutyzmem. Swój zawód traktuje nie tylko jako pracę, ale przede wszystkim pasję. Codziennie odkrywam co raz to nowe, fascynujące obszary świata dzieci. Prywatnie uwielbiam górskie wędrówki, bieganie oraz mojego kota! Należę do sekcji wspinaczkowej, ineteresuje mnie literatura i sztuka, w szczególności powieść, reportaż oraz teatr. 

Izabela Kotus - Hildebrandt

specjalista, nauczyciel, pecjalista

,,Terapii Ręki", instruktor RRWS

Uwielbiam pracę z dziećmi, każdy kontakt z nimi jest dla mnie ogromną radością. Nie ma szczerszych i wrażliwszych istot na tym świecie. Wykształcenie, które posiadam daje mi wiedzę i świadomość tego, jak ważny w życiu jest okres przedszkolny.

Zawsze staram się stwarzać ciepłą oraz przyjazną atmosferę, dzięki czemu dzieci chętniej uczą się. Pragnę, aby czas spędzony w naszym przedszkolu był dla każdego dziecka wspaniałym przeżyciem, pełnym nowych doświadczeń, zdobywania wiedzy, rozwijania zdolności i umiejętności, zaszczepiania ciekawości świata i ludzi. Prywatnie, moje hobby to jazda na rowerze w terenie, indoor cycling.

Magdalena Jaczkowska

psycholog, asystent dziecka z autyzmem
Jestem psychologiem z wykształcenia i zamiłowania, uczestniczką studium psychoterapii dzieci i młodzieży.

Praca z dziećmi ze specjalnymi potrzebami jest dla mnie źródłem satysfakcji. W wolnych chwilach spełniam się artystycznie szyjąc, robiąc na drutach i śpiewając w chórze.

Ewa Stachowiak

nauczyciel
Praca z najmłodszymi dziećmi dostarcza mi wiele radości i satysfakcji.

Dla mnie liczy się przede wszystkim dobro dziecka. Pragnę aby dzieci czuły się przy mnie bezpieczne i wiedziały, że mogą liczyć na moje wsparcie i pomoc, dlatego dbam o stworzenie przyjaznej atmosfery. Jestem osobą młodą, ale odpowiedzialną i w moją pracę wkładam całe swoje serce. Prywatnie interesuje się literaturą, muzyką, uwielbiam piec ciasta i układać puzzle.

Karolina Dzierzkowska

nauczyciel, bajkoterapeuta, arteterapeuta
Jestem absolwentką Collegium Da Vinci (dawniej WSNHiD). Uwielbiam pracę z dziećmi, od których czerpię radość, pogodę ducha i codzienny optymizm. Chcę być dla nich drogowskazem na drodze ku naturalnej ciekawości świata. Stąd też w swojej pracy robię wszystko, żeby proces nauczania dzieci (poznawanie świata) odbywał się w miłej i przyjaznej atmosferze. W wolnym czasie słucham muzyki, czytam książki i piekę.

Agnieszka Borowiak

pomoc nauczyciela
Od kiedy sięgam pamięcią bardzo lubiłam przebywać z dziecmi i opiekować się nimi . Jestem osobą ciepłą, otwartą, troskliwą co sprawia, że dobrze odnajduję się w pracy z dziećmi. Ich uśmiech i radość jest dla mnie inspiracją i motywacją do działania. Wolne popołudnia chętnie spędzam w towarzystwie ciekawej książki. Uwielbiam gotować i piec pyszne ciasta.