Nasza Kadra

Ewa Czajka

właściciel, terapeuta pedagogiczny, nauczyciel, specjalista czytania metod sylabowej, autorka książek dla dzieci
Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego

i nauczania wczesnoszkolnego oraz terapeutą pedagogicznym. Posiadam elitarny certyfikat Specjalisty Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauki Czytania. Na co dzień pracuję technikami z Metody Krakowskiej, diagnozuję testami KORP, KOSF, KOGS i KOZE oraz baterią 5/6R. Jestem instruktorką masażu Shantala i terapeutą Metody Warnkego. Prowadzę zajęcia korekcyjno-kompensacyjne i wyrównawcze, koordynuję pracę zespołu realizującego pomoc psychologiczno - pedagogiczną i wczesne wspomaganie rozwoju dziecka. Praca z dziećmi i przebywanie wśród nich są dla mnie żródłem radości i powodem do nieustannego rozwijania się.​​​​​​ Kocham spacery i rozmowy z moją rodziną, pisanie i czytanie książek, projektowanie warsztatów dla dzieci oraz szydełkowanie :)

Izabela Hildebrandt-Kotus

dyrektor, nauczyciel, specjalista ,,Terapii Ręki”, instruktor RRWS
Uwielbiam pracę z dziećmi, każdy kontakt z nimi jest dla mnie przyjemnością. Uważam, że nie ma szczerszych i wrażliwszych istot na tym świecie.

Zawsze staram się być empatyczna wobec nich i stwarzać im przyjazną atmosferą w przedszkolu. Chcę szanować każde dziecko za to jakie jest, dbac o jego rozwój, wspierać i motywować. Prywatnie, moje hobby to jazda na rowerze w terenie i jazda na rowerze stacjonarnym.

Ewa Stachowiak

nauczyciel
Praca z najmłodszymi dziećmi dostarcza mi ogromnej radości i satysfakcji.

Dla mnie liczy się przede wszystkim dobro dziecka. Pragnę, aby dzieci czuły się przy mnie bezpieczne, otrzymywały wsparcie i pomoc. Jestem osobą młodą, ale odpowiedzialną i w moją pracę wkładam całe swoje serce. Prywatnie interesuje się literaturą, muzyką, piekę ciasta i układam puzzle.

Milena Kozłowska (psycholog), Oliwia Rosa (psycholog), Julia Willner (fizjoterapeuta), Inna Golubyatnikowa (psychiatra)

asystent dziecka z autyzmem

Aleksandra Rozumek, Aleksandra Jełowicka, Joanna Szymczak

pomoc nauczyciela

Klaudia Michalska

Katarzyna Antkowiak

nauczyciel