Nasza Kadra

Ewa Czajka

właściciel, terapeuta pedagogiczny, nauczyciel, specjalista czytania metodą sylabową, autorka książek dla dzieci
Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego

i nauczania wczesnoszkolnego oraz terapeuta pedagogicznym. Posiadam certyfikat Specjalisty Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauki Czytania. Na co dzień pracuję technikami z Metody Krakowskiej, diagnozuję testami KORP, KOSF, KOGS i KOZE oraz baterią 5/6R. Jestem instruktorką masażu Shantala i terapeutą Metody Warnkego. Prowadzę zajęcia korekcyjno-kompensacyjne i wyrównawcze, koordynuję pracę zespołu realizującego pomoc psychologiczno - pedagogiczną i wczesne wspomaganie rozwoju dziecka. Praca z dziećmi i przebywanie wśród nich są dla mnie źródłem radości i motywacją do nieustannego rozwijania się.​​​​​​ Kocham spacery i rozmowy z rodziną, pisanie i czytanie książek, projektowanie warsztatów dla dzieci oraz szydełkowanie :)

Izabela Hildebrandt-Kotus

dyrektor, nauczyciel, specjalista ,,Terapii Ręki”, instruktor RRWS
Uwielbiam pracę z dziećmi, każdy kontakt z nimi jest dla mnie ważny. Uważam, że nie ma szczerszych i wrażliwszych istot na tym świecie.

Zawsze staram się być empatyczna wobec nich, a także zpewniać moim podopiecznym  przyjazną atmosferę w przedszkolu. Szanuję każde dziecko za to, jakie jest, dbam o jego rozwój najlepiej jak potrafię. Prywatnie, moje hobby to jazda na rowerze w terenie i na rowerze stacjonarnym.

Ewa Stachowiak

nauczyciel
Praca z najmłodszymi dziećmi to moja pasja.

Dla mnie liczy się przede wszystkim dobro dziecka. Pragnę, aby dzieci czuły się przy mnie bezpieczne, otrzymywały wsparcie i pomoc. Jestem osobą młodą, ale odpowiedzialną i w moją  pracę wkładam całe swoje serce. Prywatnie interesuje się literaturą, muzyką, piekę ciasta i układam puzzle.

Milena Kozłowska (psycholog), Oliwia Rosa (psycholog), Julia Willner (studentka fizjoterapii), Inna Golubyatnykowa (psychiatra)

asystent dziecka z autyzmem

 Aleksandra Jełowicka, Joanna Szymczak

pomoc nauczyciela

Katarzyna Antkowiak

nauczyciel